У місті будуть створюватися вуличні комітети

На щовівторковій нараді, яка відбулася 16 серпня, міський голова Петро Саганюк насамперед акцентував увагу на необхідності контролю бюджетних коштів, а також на діяльності новостворених підприємств. Питанням з питань назвав очільник міста підготовку до нового навчального року. Була дана вказівка негайно викликати на роботу всіх керівників шкіл. Ще не закінчено майданчик біля школи №2. Великою проблемою міста є зграї безпритульних собак, особливо вони небезпечні нині, коли діти йтимуть до школи. Начальнику житлово-комунального управління Віктору Фіщуку нагадали про необхідність поновлення пішохідних переходів біля шкіл.
Міський голова особливо наголосив на тому, що протягом двох тижнів мають бути подані доповідні записки щодо третьої карти полігону. Він зачитав лист підприємців селища Велика Грибовиця Львівської області, у яких виникла проблема зі сміттєзвалищами. Вони просять надати їм можливість звозити сміття на територію нашого полігону. Кількість сміття – приблизно 40 тонн. Як зазначив Петро Саганюк, виходячи з наших умов, ми змушені відмовити, оскільки така кількість сміття завалить увесь полігон. «Наш сміттєвий полігон, можливо, не ідеальний, але один із найкращих в області. Ми вже заповнили 1-у карту, засадили деревами, другу зробили наполовину. Лише потрібно тримати полігон у порядку. Проблемою є вироби з пластика. Можливо, для них слід створити маленькі контейнери».
Гострим питанням стає підготовка до зими. Відбудеться перевірка всіх котелень, потрібно врегулювати проблеми з покрівлями будинків, розібратися з лімітами. Є необхідність у створенні вуличних комітетів. Де їх не буде - про ремонтні роботи на цих вулицях не може йти мови.
Під час зустрічі з місцевими журналістами міський голова відповів на їхні запитання.
-Відбулася ваша зустріч із командувачем корпусу. Які підсумки цієї зустрічі?
-У нас дислокуватимуться 700 військовослужбовців. Потрібні приміщення. Дві казарми готові на 90%. Є проблеми з харчуванням. Їдальня в робочому стані, але протікає дах. Будемо вирішувати це питання, а також щодо приміщення, де військові відпочиватимуть.
-Директор «Теплокомуненерго» виступила із різкою заявою про те, що їй у роботі перешкоджає головний інженер підприємства.
-Є комісія, яка вивчає проблему підприємства. Її очолює Ярослав Матвійчук. Проблеми всередині колективу. Не хочуть здавати підприємство в оренду, нехай господарюють самі.
-Жителі Броварної цікавляться, коли буде ремонт на їхній вулиці.
-Я дам доручення. Але поки що обіцяти важко. На наступний рік подано 70 заяв. Конфліктів між сусідами чимало. Слід обирати вуличні комітети, вуличного голову.
-У місті масово вкладають плитку, однак мешканці зауважують, що бракує креативного підходу.
-Ми радилися, враховуємо зауваження стосовно того, що виглядає одноманітно. Візерунки обговоримо на художній раді. Пропоную викладати плитки у формі вишиванки. Але я казав і кажу, що немає у нас толкового головного архітектора, а тому і немає обличчя міста
Антоніна Булавіна,м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі