У місті будуть перевозити пільговиків

29 березня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Насамперед міський голова Петро Саганюк представив нового керівника відділу державної реєстрації Ольгу Козачук. З поточних питань, які обговорювались, особливо гострим було становище у теплокомуненерго. Це підприємство ще не здало фінансового плану. Міський голова дав на це директору Роману Лисюку термін до 1 квітня. У міськвиконком надійшла інформація про перевитрати газу, оскільки в деяких будинках температурний режим значно перевищує норму. Не проводиться робота і зі здачі котелень. На часі реконструкція освітлення міста, а тому начальнику КП «Полігон» Олександру Козичку дано завдання через посередництво ЗМІ вибачитися перед населенням за певні незручності, які виникнуть під час робіт. Начальнику управління освіти Дмитру Здіховському і керівнику відділу у справах молоді та спорту В’ячеславу Петруку необхідно провести негайну перевірку дитячих майданчиків.
Під час традиційного брифінгу з журналістами Петро Саганюк відповів на їхні запитання.
-Оглядаючи місто, Ви визначилися, що роботи багато. За що перш за все слід братися?
-Першочергове – це дороги. Особливо там, де масово збираються люди: подвір’я лікарні, біля кладовищ. Негайно потрібно прибрати стихійні смітники. Але для того, щоб привести місто в порядок, повинна підключитися вся громада. Треба завершувати опалювальний сезон, ввести економний режим. Громада міста повинна до всього відноситися по-господарськи. У нас є будинки, яким 50 років, а вони виглядають як нові, а у тих, що 20, весь час щось треба ремонтувати. А нас чекає з 1 липня реформування житлово-комунальної служби.
-Яка ситуація з оплатою комунальних послуг?
-Є проблеми. Великі претензії до теплокомуненерго. На виконкомі затвердили фінплани підприємств, а теплокомуненерго свого плану не подало. Я дав розпорядження, щоб інформація про використання газу щодня лежала у мене на столі. Але теплокомуненерго перевитрата газу вигідна.
-Знову виникає проблема з перевезенням пільговиків.
-Я дав доручення на затвердження відповідних коштів. У місті будуть перевозити пільговиків, бо ці люди заслужили пільги. Для цього зарезервовано 500 тисяч гривень.
-Що за прилад для відлякування ворон повісили у парку біля музею?
-Наші пернаті друзі там створюють певний дискомфорт. Була пропозиція підрізати дерева, але це проблемно. Ми придбали прилад у вигляді портативного магнітофона, але поки що ефекту немає.
-Восьмого квітня відбудеться сесія. Які виноситимуться питання?
-Біля 30 питань. Найголовніші – це перегляд бюджету, підготовка шкіл до нового навчального року, ремонт вулиць. Слід визначитися з ВПУ. Поки що на цей заклад зарезервували 5 мільйонів гривень, ще 5 виділимо після 1 липня.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі