У міській раді Володимира проведено нараду з перевізниками

У міській раді Володимира проведено нараду з перевізниками
У міській раді Володимира проведено нараду з перевізниками

27 жовтня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук провів нараду з перевізниками, котрі працюють на міських маршрутах громадського транспорту. На зустрічі порушувались питання стану перевезень, а також обговорено обмеження, які будуть застосовуватись у випадку, якщо місто увійде до «червоної» зони епіднебезпеки.
Ярослав Матвійчук повідомив перевізників про те, що усі водії мають бути вакциновані, а якщо вступлять у дію обмеження «червоної» зони, то будуть перевіряти COVID-сертифікати пасажирів, адже невакциновані не зможуть користуватись громадським транспортом. Перевізники запевнили, що розпочнуть зі своїми працівниками інформаційно-роз’яснювальну роботу.
За результатами наради дане доручення начальнику управління інфраструктури Ігорю Возному спільно з перевізниками перевірити дотримання графіків руху, особливо у вечірній час та вихідні дні. Також дане доручення щодо розроблення нових маршрутів громадського транспорту у сільських населених пунктах громади, оскільки один з перевізників неналежно виконує свої зобов’язання.  
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: