У міській раді Володимира обговорили майбутні роботи на валах Городища

У міській раді Володимира обговорили майбутні роботи на валах Городища
У міській раді Володимира обговорили майбутні роботи на валах Городища

У Володимир-Волинській міській раді днями відбулось кілька зустрічей міського голови Ігоря Пальонки та його заступників із представниками КП «Доля», котре проводитиме на валах ексгумаційні роботи та керівником відділу охорони культурної спадщини ОДА щодо майбутніх реставраційних робіт археологічної  пам’ятки «Городище «Вали»».    
Минулого тижня у кабінеті міського голови відбулась робоча зустріч із начальником відділу охорони культурної спадщини ОДА  Віталієм Стрільчуком, директором ТОВ «НПК «Місто України» Володимиром Заболотним та науковим співробітником інституту археології Віктором Баюком.
Під час зустрічі обговорили  моживість фінансування проектно-кошторисної документації на проведення реставрації валів Городища, яка передбачає зведення дерев’яної в’їзної вежі та облаштування на цій території музейного комплексу. Вартість ПКД – 450 гривень, половину з яких має сплатити місто, а другу половину область. Як зазначив Ігор Пальонка, виділення коштів з місцевого бюджету на ці цілі, буде винесене на обговорення депутатського корпусу.
Проте перш, ніж приступати до облаштування унікальної пам’ятки археології, котра в майбутньому має стати місцевою візитівкою, потрібно завершити ексгумаційні роботи та провести ґрунтовне дослідження. Адже на території колишньої в’язниці і досі лишаються похованими у братських могилах останки жертв воєн та політичних репресій.
Для продовження пошуку, ексгумації та перепоховання останків, цього року були виділені кошти з місцевого бюджету та проведено відповідний тендер, переможцем якого стало комунальне підприємство  Львівської обласної ради з питань здійснення пошуку поховань учасників національно-визвольних змагань та жертв воєн, депортацій і політичних репресій «Доля».
Уже найближчим часом фахівці КП «Доля» мають приступити до роботи на валах. Деталі майбутніх робіт обговорили під час зустрічі міського голови та його заступників разом із директором підрядної організації Святославом Шереметою.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: