У міській бібліотеці відкрили пізнавальну виставку

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці в нашій державі відзначаються Дні українського козацтва, УПА і захисника Вітчизни.
Козаччина – доба піднесення народного духу, видатних діячів, які уславили Україну і зробили знаною у всьому світі. Козацтво виникло у тяжкий для українського народу період, коли державність була втрачена, а землі захоплені чужинцями.
Саме до цих свят відкрили книжкову виставку «Козацькій славі жити у віках» на абонементі міської бібліотеки для дорослих, де представлені книги, які розповідають про походження козацтва, гетьманів, козацьких вождів, пластунів, характерників, їхнє бойове мистецтво, фізичну підготовку, Запорізьку Січ, битви, походи, жінок-воїнів, створення УПА, про теперішніх солдатів. Хто вони, захисники України? Яку ціну платять, виконуючи обов’язок? На ці запитання відповідають книги, які мають велике значення як для учнів, студентів, їхніх батьків, так і для викладачів вишів, науковців.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку та ознайомитися з літературою і періодикою, яка допоможе збагатити знання.
Тетяна Гілевич, бібліотекар Володимир-Волинської міської бібліотеки для дорослих

Розділ новин: 

Коментарі