У лютому кімнатні улюбленці потребують особливої уваги

Зима для кімнатних рослин - не простий час. Догляд за кімнатними квітами на початку лютого майже не відрізняється від догляду в січні. Але тим не менш, лютий - це останній місяць зими. Скоро сонечко почне частіше показуватися і пригрівати. Настане весна, і пробудяться рослини назустріч новому життю, новому цвітінню.
Щоб зберегти нашим зеленим улюбленцям красу і здоров’я, потрібно дотримуватися найбільш важливих рекомендацій по догляду за ними у лютому:
1. У другій половині місяця рослини вже можна частіше поливати і обприскувати, тому що квіти починають прокидатися від зимової сплячки. Необхідно щодня провітрювати приміщення, уникаючи протягів.
2. З середини лютого дозволяється починати пересадку пальм, орхідей, відцвілих венериних черевичків, крупнолистових декоративних рослин і папоротей. Поливати пересаджені рослини до їх вкорінення слід обережно.
3. Можна посадити для вигонки в кімнаті цибулинні квіти, такі як лілії, канни та інші.
4. Сіють насіння пальм і бананів, трохи пізніше насіння акацій, канн, мімози, а також бегонії.
5. Відцвілі кімнатні кущики підрізають і ставлять у прохолодне приміщення, поливати їх слід помірно. Горщики з відцвілими цибулинами також слід прибрати в прохолодне місце і поступово припиняти поливання. Цибулини, які перейшли в стан спокою, необхідно вийняти з горщика, очистити і прибрати на зберігання.

Розділ новин: 

Коментарі