У Луцьку відбулись замагання з пожежно-прикладного спорту

У Луцьку відбулись замагання з пожежно-прикладного спорту
У Луцьку відбулись замагання з пожежно-прикладного спорту

1-го липня у Луцьку на базі спортивного комплексу на території 25-ої Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Волинській області відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту.
Участь у змаганнях взяли команди усіх державних пожежно-рятувальних частин та постів Волинського гарнізону служби 101.
Рятувальники демонстрували свої вміння у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-поверху навчальної вежі і у підйомі триколінною драбиною у вікно 3-поверху, а також у пожежній естафеті 4х100 метрів та бойовому розгортанні від пожежного автомобіля. 
«Ці змагання демонструють рівень професійного вишколу рятувальників області, є основним елементом бойової та фізичної підготовки для оперативного виконання завдань під час їх повсякденної діяльності – гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій та порятунку людей», – зазначив начальник ГУ ДСНС області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук.
У підсумку змагань, в першій групі серед частин 1 місце здобули рятувальники 5-ої ДПРЧ м. Нововолинська, 2 місце – рятувальники 12-ої ДПРЧ смт Любешів, а на третю сходинку п’єдесталу підійнялися вогнеборці 2-ої ДПРЧ м. Луцьк.
Серед пожежно-рятувальних постів 1 місце здобули рятувальники 20-го ДПРП Торчина, 2 місце – рятувальники 21-го ДПРП смт Голоби, а третій кращий результат продемонстрували вогнеборці 22-го ДПРП м. Берестечко.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: