У Льотничому вшанували жінку – берегиню роду

14 травня – День матері, коли людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі. Цього дня у виконанні аматорського колективу «Сузір’я» лунали пісні про маму в будинку культури на святковому заході, який підготували активні слухачі факультету прикладного мистецтва Університету ІІІ віку.
А у відділенні стаціонарного догляду та постійного проживання у с.Льотниче 12 травня проводився День відкритих дверей. Столи були прикрашені виставкою виробів декоративно-прикладного мистецтва мешканців відділення.
Слухачі факультету народної творчості Університету ІІІ віку організували святковий концерт до Дня матері. У виконанні аматорського колективу «Берегиня» прозвучали віршовані вітання та пісні про матір. Ведуча, соціальний працівник Інна Залевська, зачитала слова з вірша слухачки Університету Лідїї Козак «Шануйте жінку – берегиню роду!».
Від адміністрації територіального центру до учасників та гостей свята звернулася директор терцентру Любов Столярчук, яка подякувала учасникам аматорського колективу за активну участь у культурно-масових заходах та привітала присутніх жінок з наступаючим святом. Побажала міцного здоров’я, поваги від людей та всіляких гараздів, сказала про потребу і користь таких заходів для людей поважного віку.
Материнська любов не знає страху, сумнівів, розрахунків. Тож будьмо гідні материнської любові та пронесімо через усе своє життя це ніжне і прекрасне слово «мама».
Людмила Широчук, завідувач відділення соціальної допомоги вдома районного терцентру

Розділ новин: 

Коментарі