У Льотничому відзначали День села

9 серпня, на Пантелеймона, жителі с.Льотниче відзначали престольний празник і День села. Зранку у місцевому Свято-Пантелеймонівському храмі відправили святкову літургію.
А всі культурні заходи розпочалися ближче до вечора, у приємному затінку біля місцевого будинку культури. Справжньою окрасою дійства стала виставка декоративно-прикладного мистецтва «Славиться село майстрами», де можна було помилуватися вишитими рушниками Валентини Олійник, картинами місцевого художника Валерія Приступи та іконами Ольги й Олександри Мельничуків, «писаними» бісером.
Директор закладу Ольга Мельничук розповіла, що програма святкування розпочалася з дитячого конкурсу патріотичної пісні «Село моє талантами багате», у якому взяло участь десятеро юних виконавців. У молодшій групі (до 11 років) перемогла Дарина Коханська. Серед учасників середньої групи (до 14 років) найкращими стали Вікторія Бацанська та Марія Савюк. Усі переможниці – з Льотничого.
Наступною частиною дійства став святковий концерт з участю представників клубу за інтересами «Любителі пісні» з Льотничого та гостей – учасників художньої самодіяльності з Володимирівки і Поничева, який також проходив на свіжому повітрі. Завершилося святкування дискотекою для молоді. Свято вийшло надзвичайно гарним, велелюдним, де присутні – місцеві мешканці й гості села – отримали багато позитивних емоцій.
Директор будинку культури Ольга Мельничук висловлює вдячність усім, хто допоміг провести свято: Діані Малиновській, Вікторії Бацанській та Олександрі Мельничук, які майстерно впоралися з роллю клоунів; Станіславу Грицюку і Павлу Мельничуку – за музичне оформлення вечора; дітям, що приїхали з Володимирівки, – Світлані Сидорук, сестрам Анастасії та Ользі Легкобит, а також Юлії Шулик – гості з Поничева.
Окрема подяка членам журі: керівнику хору «Пам’ять» Тамарі Дмитрієвій, настоятелю Свято-Пантелеймонівського храму протоієрею Іоанну Дячку та сільському голові Миколі Потапюку, який став спонсором заходу.
Міла Сергєєва, с.Льотниче, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі