У Льотничому відбулося театралізоване свято «Купальські забави»

У ніч з 6 на 7 липня біля будинку культури села Льотниче відбулося театралізоване свято «Купальські забави». Дійство розпочали учасники театрального гуртка «відьмочки» (Катерина Повшук, Ліза Цьось, Вікторія Гаврилюк, Тетяна Любух, Діана Малиновська), які своєю присутністю створили гарний настрій, позитивні емоції та занурили у світ чарівної ночі. А їхній запальний танець, який розчулив головного на святі – Водяника (Руслана Пальшина), став пропуском на подальше перебування. Не менш захоплюючим був виступ чортиків (Олександра Бацанського та Аліни Повшук), які подарували присутнім пісню «Наші дівчатка».
Дійство продовжив концерт, у якому брали участь дуети у складі Валерії Кварцяної та Олександри Мельничук, Марії Савюк та Вікторії Бацанської, солісти Юлія Войтюк, Яна Венько, Олександра Войтюк, Дарина Коханська, Світлана Сидорук – гостя із села Володимирівка.
На свято завітав голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик, начальник гуманітарного відділу Зимнівської сільради Сергій Будцев та спеціаліст Олена Гус.
А які ж «Купальські забави» без вогнища? І про нього не забули працівники будинку культури. Спалення «Купали» було найзахоплюючим видовищем. Через купальське вогнище перестрибували усі бажаючі.
Свято завершилося дискотекою, за яку ми вдячні Дмитру Гурєву, Станіславу Грицюку та Павлу Мельничуку.
Дякуємо усім, хто завітав на наше свято і взяв участь у ньому.
Ольга Мельничук, директор БК с.Льотниче

Розділ новин: 

Коментарі