У Локачах завдяки виставці-продажу, вдалося придбати три бронежилети

У Локачах завдяки виставці-продажу, вдалося придбати три бронежилети
У Локачах завдяки виставці-продажу, вдалося придбати три бронежилети

У Локачах із 16 по 21 березня проходила виставка-продаж. Її організували педагоги і вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. 
На виставці продавали творчі роботи дітей та їхніх керівників, аби зібрати кошти та допомогти ЗСУ, повідомляють на сторінці закладу.
Завдяки такій виставці, вдалося зібрати 23 310 гривень, ще 1320 – доклали у закладі та придбали три бронежилети четвертого класу для земляків-захисників. Їх уже передали краянам на передову. 
«Безмежно вдячні тим, хто виявив громадянську позицію і допоміг здійснити наш задум. А саме: гуртківцям, які дали свої вироби для благодійної справи, працівникам БДЮТ за авторські творчі роботи (гончарні вироби, картини, книги), кошти та особистий час, усім, хто щось у нас придбав, усім, хто просто кинув гроші у скриньку. Михайлу Скопюку – за допомогу у пошуку бронежилетів, Оксані Крутій – за надані для продажу смачні солодощі власного виробництва, Юлії Копчунь – за долучення до акції власноруч виготовленими м’якими іграшками, Мар’яні Дацюк – за гарячий чай та каву (ви нас зігріли), Людмилі Мариняк – за люб’язно надані виставкові стенди», – висловлюють вдячність організатори.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: