У Локачах відбулось засідання робочої групи з питань наповнення місцевого бюджету

 У Локачах відбулось засідання робочої групи з питань наповнення місцевого бюджету
У Локачах відбулось засідання робочої групи з питань наповнення місцевого бюджету

29 червня 2023 року в Локачинській селищній раді відбулось засідання робочої групи з питань наповнення місцевого бюджету, дотримання вимог законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та трудових відносин з найманими працівниками під головуванням Богдана Іуса.
Основними питаннями, які обговорювалися в ході зустрічі, були питання дотримання податкової дисципліни суб’єктами господарювання та перспективи виконання дохідної частини бюджету громади. Зокрема, забезпечення надходжень ПДФО до місцевого бюджету, у т.ч. за рахунок легалізації доходів найманих працівників, погашення податкового боргу, ефективної співпраці щодо формування бази оподаткування для спільного забезпечення виконання дохідної частини бюджету.
Під час професійної дискусії розглянуто ефективність діючих ставок місцевих податків та зборів на території громади.
Участь в засіданні взяла Оксана Самойліч. експерт з місцевих фінансів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», в рамках надання всебічної практичної підтримки громаді в питаннях наповнення місцевих бюджетів. Враховані рекомендації, висловлені в ході обговорення експертом, щодо впровадження механізмів впливу, покращення адміністрування, обліку та справляння місцевих податків і зборів.
В складі робочої групи працювали представники фінансового, юридичного, земельного та інших відділів громади. До роботи долучились керівництво громади, представники ДПС, центру зайнятості, пенсійного фонду та представники бізнесу. В ході діалогу окреслено заходи, які вплинуть на збільшення надходження до місцевого бюджету.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: