У Лісках вперше відзначили День села

Минулої неділі в Лісках відбулася урочиста подія – село відсвяткувало 86-ту річницю від дня заснування. До свята селяни підготувалися плідно. Ще в жодному селі району не було зведено укриття від дощу і сцени для учасників.
Розпочалося святкування з концертної програми. Місцевий вокальний колектив порадував присутніх веселими піснями і гуморесками. Надія Євменівна Смоляр, яка все життя пропрацювала вчителем, розповіла історію рідного села. А Никифор Наумович Грищук повідав про життя і працю односельців, які доклали чимало зусиль для розбудови Лісок.
На свято привітати місцевих жителів прибули голова Оваднівської сільської ради Сергій Панасевич, помічник народного депутата Ігоря Гузя Віктор Хиць та представник фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Павло Пилипюк.
Депутат Оваднівської сільради Світлана Ревула, яка організовувала свято, отримала від народного депутата подяку за ініціативність та професіоналізм у своїй роботі. Також подарунками були відзначені довгожителі села, подружні пари, які прожили разом більше 50 років, та мами-героїні.
До Лісок приїхали на свято й учасники вокального колективу «Вербиченька» із с.Верба, які для присутніх заспівали запальні пісні й показали сценку про двох кумась.
Присутні після закінчення концерту могли поласувати смачним кулішем, приготованим представниками бренду «Епікур», і варениками, які власноруч наліпили жителі Лісок.

Розділ новин: 

Коментарі