У лікарню Локач планують залучити додаткові кошти для придбання обладнання

У лікарню Локач планують залучити додаткові кошти  для придбання обладнання
У лікарню Локач планують залучити додаткові кошти для придбання обладнання

У Локачинській селищній раді обговорили залучення додаткових коштів у лікарню. Про це повідомив заступник селищного голови Тарас Хом’як у спільноті Локачинської селищної ради. 
Основним питанням було підписання договорів з НСЗУ на 2022 рік. Під час засідання обговорили умови контрактування на 2022 рік та вимоги для їх успішного забезпечення. Вирішили, окрім п’яти існуючих пакетів, підписати додатково ще три, що дасть змогу залучити додаткові кошти для лікарні. 
Основною для проведення успішного контрактування є наявність відповідного обладнання, яке планують закупити (а це відеогастроскоп, кисневий концентратор на 20 літрів, підйомник для лежачих хворих та помпа для ентерального харчування) за кошти державного, селищного бюджетів та благодійних внесків, що перебувають на рахунках муніципальної лікарняної каси. До речі, придбання 20-літрового концентратора дасть змогу нарешті запрацювати дихальному апарату, який був куплений на початку пандемії, проте простоював тривалий час. 
Також обговорили питання надання благодійної допомоги, роботу із залучення якої взяв на себе Сергій Васильович Ляшенко, та методи економії енергоносіїв і витрат на утримання приміщення лікарні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: