У лікарні Володимира відремонтували терапевтичне відділення

У лікарні Володимира відремонтували терапевтичне відділення
У лікарні Володимира відремонтували терапевтичне відділення

У Володимир-Волинському територіальному медичному об'єднанні за державні кошти, залучені від Національної служби охорони здоров’я України, відремонтували терапевтичне відділення.
Зокрема, у відділенні відремонтували 13 палат, у яких розміщені 40 ліжкомісць. Також обладнали дві кімнати гігієни, маніпуляційний кабінет, сестринську, ординаторську та технічне приміщення. 1 травня у відділення переведуть перших пацієнтів, інформує управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації
Ремонт втілили за кошти, які підприємство отримало з надання медичних послуг пацієнтам (Національної служби здоров'я України). За 2 мільйони 700 тисяч гривень провели будівельні роботи, а на майже 600 тисяч гривень закупили нові меблі.
Нагадаємо, з 1 квітня 2020 року запрацювала Програма медичних гарантій на рівні вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги. Заклади охорони здоров’я, які надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, розпочали роботу за договорами з НСЗУ, і саме від цього залежить розмір фінансування, яке отримує лікарня.
«Ми будемо далі розвиватися швидкими обертами, щоб було зручно пацієнтам, а персонал мав гідні умови праці, бо вони дійсно на це заслуговують», – наголосила директорка КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяна Ващук
Оглянула медзаклад заступниця голови ОДА Людмила Тимощук. Вона відзначила активність головного лікаря та медичного персоналу лікарні, що безпосередньо впливає на високий рівень надання якісних послуг населення та розвиток лікарні.
Своєю чергою, як зазначила головна лікарка медзакладу, що на цьому оновлення лікарні не припиняється: найближчим часом у хірургічному відділенні медзакладу заплановані ремонтні роботи, крім цього буде закуплене нове обладнання для надання якісних послуг населенню.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: