У лікарні Володимира працює мультидисциплінарна бригада

У лікарні Володимира працює мультидисциплінарна бригада
У лікарні Володимира працює мультидисциплінарна бригада

Щомісяця близько 35 осіб у Володимирі-Волинському, які потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди чи переживають інсульт, проходять довгу і важку процедуру з відновлення функцій життєдіяльності у фізіотерапевтичному відділенні при КП «Володимир-Волинське ТМО».
Кваліфіковану допомогу пацієнтам надають працівники мультидисциплінарної бригади, які займаються психологічною підтримкою та фізичною допомогою для відновлення функцій життєдіяльності, інформують на сторінці медзакладу у фейсбуці.
Відновлення відбувається у два етапи: зовнішня стимуляція за допомогою лікувальних масажів та тренажерів, а також внутрішня стимуляція, над якою працює професійний психолог. Якщо використовувати лише один етап, то відновлення не дасть того результату, який запланований.
«На процедури у фізіотерапевтичне відділення потрапляють хворі з ураженням опорно-рухового апарату, різними ураженнями мозку, які наново вчаться робити звичні рутинні речі у побуті – одягатися, тримати ложку, чистити зуби, їсти. Їх у наше відділення спрямовує сімейний лікар або спеціаліст стаціонарного відділення зазвичай з відділень неврології, травматології та хірургії. Коли пацієнт ще мало рухається чи взагалі не рухається самостійно, фізичне відновлення скероване на те, щоб запобігти ускладненням. Тобто попередити пролежні, застійні явища у легенях, порушення циркуляції крові тощо.
Пізніше людина мусить навчитися правильно, безпечно переміщуватись в ліжку, сідати, щоб не впасти, потім вставати, ходити з допоміжними засобами та без них. Також допомагаємо і людям з травмами хребта, сколіозом та крововиливами у мозок. Для відновлення зазвичай необхідно 7 –12 процедур, у дуже складних випадках може бути навіть до 30 », – йдеться у дописі
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: