У ліцеї Локачинської громади встановили нові котли для опалення

У ліцеї Локачинської громади встановили нові котли для опалення
У ліцеї Локачинської громади встановили нові котли для опалення

У Локачинській громаді покращують опалювальні системи закладів освіти.
За програмою 29 грудня здійснили запуск двох нових опалювальних котлів типу «Рівнетерм-96» в Замличівському ліцеї Локачинської селищної ради. Про це пишуть на сторінці селищної ради.
В приміщенні також функціонує дитячий садочок села Замличі.
«Попередні агрегати, яким вже понад 15 років, не забезпечували нормального теплового режиму приміщення ліцею та закладу дошкільної освіти, споживали багато газу, постійно виходили з ладу і завдавали чимало клопоту посеред опалювального сезону», – Йдеться у дописі.
На листопадовій сесії Локачинської селищної ради депутатський корпус підтримав пропозицію щодо виділення з селищного бюджету 99 900 гривень для придбання нових котлів аналогічної марки і потужності. Управління гуманітарної політики селищної ради провело відповідну закупівлю напряму у виробника, а монтажні роботи здійснили власними силами працівники ліцею.
«Завдяки проведеним роботам значно покращиться тепловий режим в приміщенні та зникне загроза раптовому припиненню теплопостачання під час опалювального періоду», – Пишуть на сторінці селищної ради.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: