У Ковелі лунали «Срібні дзвіночки»

25 січня в Палаці учнівської молоді відбувся обласний конкурс української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки». Захід проводився з метою популяризації традицій українського вокального мистецтва та розкриття нових обдарувань. У конкурсі взяли участь учні освітніх і позашкільних навчальних закладів області. Учасників поділили на три вікові категорії (6–10 років, 11–14 років та 15–18 років). Варто зазначити, що наставники разом зі своїми вихованцями надзвичайно відповідально підійшли до підбору репертуару, подбали про відповідні сценічні костюми. Всі конкурсанти продемонстрували високий рівень вокальної майстерності, акторські здібності. Юні виконавці достойно представляли свої навчальні заклади. Журі було непросто із розмаїття талантів назвати імена призерів та переможців. Усі діти надзвичайно обдаровані, номери відшліфовані, продумані. Відчувається, що кожен виступ – це велика праця, репетиції, хвилювання. Журі оцінювало в учасниках чистоту інтонування, емоційність виступу, відповідний підбір репертуару, якість супроводу, сценічну культуру, етику зовнішнього вигляду і, звичайно, володіння навичками вокального мистецтва.
Судді зазначали, що їм було важко оцінювати обдарованих дітей, адже у кожного з них напрочуд милозвучні та гарні голоси.
Кожен учасник старався продемонструвати свої вміння, таланти і здібності якнайкраще. У декого було помітне хвилювання. Та безпосередньо перед виступами вони брали себе в руки і якісно виконували підготовлені пісні. Володимир-Волинський район у молодшій віковій групі представила вихованка районного будинку школяра Уляна Савюк. Учениця НВК «ЗОШ І-ІІІст.» села Льотничого Анна Михалюк виборола перше місце серед учнів старшої вікової групи. Третє місце посіла Вікторія Бацанська у своїй віковій групі.
Юлія Оберук, с. Льотниче, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі