У колишній школі буде магазин. Що більше потрібно селянам?

У селі Яковичі, яке входить до Березовичівської сільської ради, не так давно закрили школу. Трапилося це 15-го липня 2016 року, саме тоді депутати Володимир-Волинської районної ради прийняли рішення про так звану реорганізацію малокомплектного навчального закладу. Тоді ж голова РДА Наталія Василець та голова райради Роман Гук неодноразово наголошували, що це саме реорганізація закладу, а не закриття. Тобто, коли в селі почне збільшуватися кількість учнів, тоді ж заклад зможе відновити роботу.
Сьогодні ж, через два роки, про відновлення школи ніхто не говорить. 10 серпня відбулися непланові “сходи селян”, на яких стало відомо, що до жителів дійшли чутки про купівлю приміщення колишньої школи депутатом райради Валерієм Шпуром. Ці чутки стали новиною і для сільського голови Юрія Ковальчука. Після телефонного дзвінка до колишньої школи приїхав і сам депутат райради. Шпур розповів, що наразі триває документальне оформлення, та підтвердив інформацію, що в майбутньому планує відкрити тут магазин.
На диво, селяни зраділи цій новині, адже в населеному пункті немає жодного магазину. «В нас нічого немає. Школу закрили. Магазину немає. Хай ще ФАП закриють», - з іронією казали жінки.
Отримавши підтвердження інформації, що скоро в селі Яковичі з’явиться власний магазин, жінки звернулися до Валерія Шпура, щоб він якомога швидше розпочинав роботу, мовляв, «нам і пряник немає де купити, а хліб машина привозить».
Шпур наголосив, що потрібно витримати процедуру з оформленням документів. Коли ж отримає всі дозволи, тоді і запрацює магазин.
Дарія Поддубецька, с. Яковичі, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі