У Хмелівці вшанували героїчних дідів і вклонилися матерям-героїням

Здавна українці уміли боронити свою землю від ворогів, захищати та відстоювати рідну мову і звичаї. Наше завдання – свято берегти пам’ять про наших героїчних дідів та прадідів, адже поки ми пам’ятаємо їх, вони житимуть з нами. 72 роки віддалили нас від ІІ Світової війни. Невблаганний час забрав уже всіх учасників бойових дій. Залишилися лише їхні вдови та діти війни, яких на території Хмелівківської сільради проживає 87 осіб.
Щоб вшанувати пам’ять загиблих, 8 травня зібралися односельці та школярі у приміщенні Хмелівківської ЗОШ. Усім вдовам, учасникам і дітям війни були придбані та вручені подарунки. Спонсорами стали фермерські господарства Євгена Шелепіни, Віталія Кошлатого та Ігоря Трифонова.
Панахиду за загиблими і зниклими безвісти відслужив настоятель Свято-Михайлівського храму с.Хмелів о.Тарасій.
Діти підготували цікавий та змістовний концерт. Кожен з учнів вклав частинку своєї душі у номери. Вбрані у вишиванки діти, ніби сонячні промінчики нашої України, дарували присутнім хвилини радості. Особливо хотілося б відзначити Діану Вихватенко, Мар’яну Микитич, Діану Степанюк, Богуславу Левіцьку, Іллю Паламарчука, пісні та вірші у виконанні яких були найкращими.
Цього дня перегорнули ще одну сторінку травневого календаря. Низько вклонилися матерям-героїням, яких на території Хмелівківської сільради налічується чотирнадцять. Теплі слова подяки і любові до мам лунали із уст Альбіни Оніщук, Наталії Місюри, Діани Степанюк, Насті Худолій. Пісня «Калина» у виконанні жительки с.Хмелівка Антоніни Степанюк заворожила присутніх.
Сільський голова Дмитро Крижук, колектив Хмелівківської сільради, батьківський комітет школи щиро дякують школярам, педагогам, спонсорам, усім, хто долучився до проведення свята. Тепла, любові та миру усім нам!
Лілія Стащук, голова батьківського комітету ЗОШ с. Хмелівка

Розділ новин: 

Коментарі