У Грядівському старостинському окрузі обирають старосту

У Грядівському старостинському окрузі обирають старосту
У Грядівському старостинському окрузі обирають старосту

Відбулося громадське обговорення кандидатури Наталії Яковинець на посаду старости Грядівського старостинського округу. Відповідно до розпорядження міського голови Нововолинська Бориса Карпуса, громадське обговорення відбувалося у два етапи: опитування та громадські слухання. Про це повідомляють на сайті Нововолинської міської ради.
Протягом 8 днів жителі сіл Гряди, Низкиничі, Кропивщина, Тишковичі та Хренів брали участь в опитуванні щодо визначення рівня підтримки Наталії Яковинець. В опитуванні взяли участь 392 респонденти. Кандидатуру Наталії Яковинець підтримали майже 20 % жителів Грядівського округу.
20 листопада у клубі села Гряди відбулися громадські слухання. Кандидатка на посаду старости поінформувала жителів округу про свій фаховий досвід, професійні здобутки та громадську роботу. Окреслила власне бачення напрямків розвитку громади у найближчі роки. Серед основних – ремонт доріг, покращення роботи комунальної галузі, налагодження алгоритму надання адміністративних послуг у Грядівському окрузі, відстоювання інтересів жителів громади у Нововолинській міській раді.
Присутні на слуханнях мали можливість висловити свої думки з приводу призначення старости та поставити питання Наталії Яковинець.
За результатами двох етапів громадського обговорення організаційний комітет прийняв рішення рекомендувати міському голові внесення кандидатури Наталії Яковинець на розгляд сесії Нововолинської міської ради.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: