У громади Нововолинська вкрали більше 340 тисяч гривень

Восени 2015 року широкого резонансу набула історія щодо звинувачення керівника «Луцькводоканалу» в крадіжці з підприємства 1,7 млн. грн. Як з’ясувалося, ці гроші воно нібито сплатило за послуги, які не були надані, повідомляє видання «Волинське агентство розслідувань».
А нещодавно стало відомо про аналогічні звинувачення й щодо КП «Нововолинськводоканал». Підставою для цього стали матеріали перевірки, які надійшли в поліцію стосовно розтрати службовими особами водоканалу бюджетних коштів у сумі 342 904,74 грн.
Слідчий управління ГУНП у Волинській області капітан поліції Сергій Никитюк зазначає: «7 листопада 2014 року керівництво водоканалу за попередньою змовою з представниками ТОВ «Аквагруп», яке зареєстроване в Києві, незважаючи на наявність у своєму штаті юрисконсульта, в обов’язки якого входить представництво інтересів підприємства перед третіми особами та підготовка необхідних юридичних документів, уклало угоду зі столичною фірмою про надання інформаційно-консультативних послуг, сплативши «Аквагруп» згадану вище суму за допомогу в отриманні з держбюджету субвенції в сумі 3,43млн.грн. для взаєморозрахунків за різницю в тарифах із «Волиньобленерго». Насправді ж столична фірма, статутний капітал якої становить лише 1000 грн., таких послуг не надавала». Документи про виконання робіт, за версією слідства, були підробленими, а гроші, ймовірно, осіли у приватних кишенях посадовців.
Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене групою осіб за попередньою змовою).
22 березня цього року слідчий Сергій Никитюк, аби відстежити рух коштів на рахунках нововолинського водоканалу та ТОВ «Аквагруп» і не дати фігурантам цієї оборудки знищити докази, домігся в Луцькому міськрайонному суді ухвали про тимчасовий доступ до їхніх банківських документів.
Отримати коментар з цього приводу у керівника підприємства Володимира Озімчука не вдалося, оскільки, як повідомила його секретар, «начальника немає і, мабуть, уже не буде, бо вони працюють до 16-ї години», хоч на годиннику була лише 15.00.
До речі, це вже не перша подібна оборудка очільника водоканалу. Варто лише згадати труби, які пан Озімчук у 2014-2015 роках закупив майже на 30 тисяч для потреб підприємства у самого себе, за що його оштрафували аж… на 1700 грн.
Підготувала Ксеня Лучко

Розділ новин: 

Коментарі