У галереї КМЦ працює виставка картин Павла Юрчука

Публікації

«Ледь абстрактне і трохи військове». Так називається виставка полотен графіки й живопису викладача Володимир-Волинської дитячої художньої школи, учасника бойових дій на сході України Павла Юрчука, яка відкрилася в галереї культурно-мистецького центру 18 листопада.
Це вже друга персональна виставка художника, перша проходила в 2011 році. Цього разу на огляд численних шанувальників творчості митця виставлено понад тридцять робіт. Серед гостей під час відкриття було багато бойових побратимів Павла, а також кохана дружина Катерина - теж художниця - та їхня маленька донечка.
Малювати Павло Юрчук почав з дитинства. Навчався у педагогічному училищі ім. А.Кримського, по закінченні якого вступив до Рівненського державного гуманітарного університету на факультет образотворчого мистецтва. Військову службу проходив за контрактом у 51-й ОМБр. Після демобілізації вирішив присвятити себе творчості. Але в 2014 році був мобілізований в АТО. Разом з рідним братом, який одночасно був і командиром, виконував бойові завдання на сході країни у складі 51-ї бригади. Про те, що довелося пережити, про поранення розповідати не любить. Натомість військова тематика знайшла своє відображення у талановитих роботах художника.
На виставці Павло представив неперевершено гарну, багатокомпонентну й витончену графіку, виконану біля семи років тому на великих листках паперу. З новіших творів – живопис та картини про війну на сході.
Виставка Павла Юрчука працюватиме до 13-го грудня.

Розділ новин: 

Коментарі