У домі оселилося щастя

Нещодавно у сім’ї Наталії та В’ячеслава Архіпових оселилося… щастя. Велике щастя на ім’я Катруся. Сенс життя і невимовна радість. За щастя це батьки дуже вдячні Богові, який почув їхні щирі молитви. У лютому минулого року подружжя пережило страшну втрату, найболючіше, що може трапитися у житті матері й батька – у ДТП загинув їхній єдиний син 16-річний Богдан. Напередодні річниці смерті сина згорьовані батьки дізналися, що у них буде дитина.
Вагітність була досить важкою, але завдяки професіоналізму, підтримці медиків усе пройшло добре. Двадцять третього вересня Наталія пішла на огляд. Лікар-гінеколог Оксана Петрівна Іванюк оглянула жінку і повідомила, що цього дня дитинка народиться. Пологи були тривалими і важкими.
-Я дуже вдячна лікарям-гінекологам Оксані Петрівні та Сергію Петровичу Іванюкам, які допомогли народитися нашій Катрусі. Оксана Петрівна дуже мене підтримувала, допомагала, робила усе, щоб пологи пройшли вдало. Сергій Петрович був дуже уважний, відволікав від болісних відчуттів, надавав професійну допомогу і моральну підтримку. Вони – справжні професіонали і дуже хороші люди, які щиро переживають за своїх пацієнтів. Я переконалася у цьому на власному досвіді. Хочу подякувати справжнім професіоналам – акушерам Лілії Анатоліївні Костяхіній і Василині Анатоліївні Гаган, а також людяній та щирій санітарці Любові Цименюк. Усі вони були поруч зі мною, своїми професійними діями вселяли у мене надію, що все неодмінно буде добре. Дякую лікарю-неонатологу Тарасу Володимировичу Касянюку, який допомагав донечці у перші хвилини життя і пізніше дав мені чимало корисних професійних порад. Дуже добре, що тепер є можливість партнерських пологів. Підтримка чоловіка була для мене особливо важливою. Я вдячна усім працівникам пологового будинку, які були поруч зі мною і допомагали хто чим міг. Дякую вам за підтримку, чуйність і увагу, - каже Наталія Олексіївна.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі