У центрі Володимира знову ярмаркували

24-го жовтня на площі Героїв у Володимирі вирував осінній ярмарок.
Людей прийшло дуже багато, адже кожен мав надію дешево запастися на зиму сільськогосподарською продукцією. Але жителі міста були, м’яко кажучи, розчаровані.
Свою продукцію представили майже 100 учасників з Волині, Кіровоградщини, Хмельниччини, Тернопільщини та Миколаївщини, отже, асортимент спостерігався широкий. З самого ранку ярмаркові ціни на овочі були нижчими, ніж на ринку. Але через кожні півгодини вони поступово зростали та згодом нічим не відрізнялися від базарних. Наприклад, якщо перші покупці змогли придбати цибулю за 9 грн. 50 коп. за кілограм, то пізніше за неї правили уже 12 грн. Але цікаво, що біля машин з капустою, цибулею, буряками, морквою, м’ясопродуктами стояли черги, хоча таку ж продукцію і не надто дорожче можна було придбати поряд, на ринку, причому абсолютно вільно. Це ж стосувалося й інших продуктів – ковбасних виробів, м’яса, сиру, масла, олії, солодощів.
Бджолярі Волині та Кіровоградщини пропонували різні види медових виробів: мед, пергу, прополіс, маточне молочко – також за традиційними цінами.
Окрім продуктів харчування, на ярмарку були представлені саджанці дерев та кущів, квіти, кімнатні рослини. Не залишилися поза увагою і бажаючі придбати кроликів та домашню птицю. Але ціни відверто кусалися. За кролів просили від 600 до тисячі гривень.
Однак купували все, тільки не всі. Чимало потенційних покупців після екскурсії по торгових рядах з порожніми сумками йшли на ринок чи по магазинах з надією заощадити.
А позитивним і приємним на ярмарку був виступ військового оркестру, який потішив гарними композиціями. Тут же, біля КМЦ, організували збір коштів для потреб бригади.
Анна Коваль, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі