У центрі уваги міської влади – благоустрій міста

На вівторковій нараді у міського голови Петра Саганюка було порушено ряд фінансових та господарських тем. Зокрема начальник управління Пенсійного фонду в місті та районі Лариса Величко доповіла, що здійснено виплати 62% пенсій за квітень і стовідсотково забезпечено потребу у коштах, начальник управління соціального захисту міськвиконкому Олександр Смикалюк зазначив, що більш ніж півтори тисячі громадян уже отримали одноразові виплати до 5 травня, а от щодо повернення субсидій ситуація наразі невтішна – держбюджет боргує управлінню кошти для повернення пільг «Волиньгазу» ще за лютий та березень.
Серед основних доручень міського голови переважали ті, що пов’язані з питаннями благоустрою: ремонт вулиці Павлова та території навколо ТМО, включно з пологовим відділенням, грейдерування вулиці Броварної, приведення до ладу в’їзних знаків, ревізії дитячих майданчиків на предмет їхньої безпечності, ремонт автобусних зупинок та облаштування квітників, моніторинг стану балконів багатоповерхівок та наявності аншлагів на будинках.
Крім того, в ході наради, користуючись присутністю ЗМІ, до мешканців міста звернулась директор ЦНАПу Алла Троць, яка зазначила, що на цей час уже готові закордонні паспорти громадян, які здавали документи на термінове виготовлення паспорта до 18 березня, тож їх можна уже забирати. А загалом навантаження з виготовленням біометричних документів велике: лише за минулий тиждень заяви на отримання закордонних паспортів до ЦНАПу подали 190 осіб.

Розділ новин: 

Коментарі