У центрі позашкільної освіти виховують громадян європейської України

15 вересня вихованці Володимир-Волинського центру позашкільної освіти, їхні батьки та вчителі перебували у піднесеному настрої. Центр гостинно відкрив двері для всіх, хто бажав ознайомитися з творчою діяльністю закладу. Наче маківки, дівчатка в національних вишиванках. У галстуках кольорів Державного прапора України статечно виглядають старшокласники. Свято розпочалося з урочистого реквієму за земляками – героями АТО, які віддали життя за свободу рідної землі. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Поряд на дисплеї – їхні живі погляди.
Очільник міського управління освіти Дмитро Здіховський, звертаючись до присутніх, зазначив, що в закладі не тільки розвивають таланти і здібності дітей та допомагають обрати шлях у майбутньому, але й виховують гідних громадян європейської України.
Вітаючи гостей, директор центру Петро Зінкевич коротко охарактеризував діяльність гуртків, а також гуртка для 5-річних дітей «Пізнайко». Центр проводить експеримент, відкривши філіал «Пізнайка» на базі ЗОШ №5.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі