У бюджеті є гроші на вікна у дитсадки, ремонт у ТМО, енергозберігаючі лампочки і дороги

Сьомого жовтня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста, на якій повідомив про можливості вирішення ряду фінансових проблем у зв’язку із наявністю коштів у бюджеті розвитку. Зокрема Петро Данилович звернувся до начальника управління освіти Володимир-Волинського міськвиконкому Дмитра Здіховського, щоб він підготував кошторис на заміну вікон і подекуди дверей у дитячих садочках №1 і №8. А також дав розпорядження в усіх дошкільних закладах замінити дитячі майданчики на більш сучасні. «Дам стільки грошей, скільки потрібно – це ж діти», - підсумував міський голова. Близько мільйона має «перепасти» ТМО – зокрема, на ремонт неврологічного та дитячого відділень. Під час наради очільник Володимир-Волинського теплокомуненерго Роман Лисюк повідомив про те, що усі котельні міста на 100 відсотків готові до зими. Після наради міський голова провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, під час наради Ви повідомили про те, що є кошти на ряд потреб жителів міста. Звідки взялися гроші?
-Так, є можливість підтягнути декілька об’єктів міста. У бюджеті розвитку накопичилося близько 5 мільйонів гривень, які не можна було зачіпати 9 місяців року, а тепер їх варто використати на потреби. Зокрема потрібно замінити вікна і двері у дитячих садках, провести ремонт у лікарняних відділеннях, замінити у вуличному освітленні лампочки на світодіодні. Губернатор виділив мільйон на ремонт вулиць, то ще буде вирішуватися, чи ремонтуватимемо об’їзну, чи вул.Олександра Олеся. Певну суму коштів потрібно залишити на 2015 рік, невідомо, яким він буде.
-Які підсумки трьох кварталів року?
-В цілому нормально, але можна і краще. Бюджет перевиконано, але він недоотримує надходжень від цукрового заводу, який заборгував уже 6 мільйонів гривень податків. Проблемою є також те, що зменшилися виробничі оберти на «Гербор-холдинг», адже вони мали добрий збут продукції на сході. Котельні готові до зими. Керівництво держави мусить продумати ситуацію із заробітними платами, бо комунальні тарифи ростуть, а рівень заробітної плати залишається на місці, і з цим необхідно щось робити.
-Неодноразово до Вас на особистий прийом звертаються люди з приводу влаштування дитини у дитячий садок. З чим це пов’язано?
-У нас немає черг при влаштуванні дітей у садочки. Проблема в тому, що батьки з району хочуть, щоб їхні діти відвідували міські садочки. Проблеми з місцями немає. Справа в іншому: на кожну дитину з району передбачені кошти у районному бюджеті, а на міську – у міському. Дитину хочуть перевести у місто, але кошти разом з дитиною не переводять. Якщо це робитимуть, то проблеми ніякої не буде.
Зустріч з міським головою завершилася на позитивній ноті: привітаннями міського голови із народженням онука Данилка.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі