У Бубнові на честь найрідніших людей лунали пісні, танці і жарти

Хоч у будинку культури села Бубнів було досить прохолодно, але всі, хто заповнив святкову залу, цього не відчували, бо кожного зігрівало тепло материнського серця. У День матері учасники художньої самодіяльності й талановита молодь села вшановували матерів та бабусь. Свято зібрало жінок Бубнова різного віку. Тут і сивочолі трудівниці, й енергійні молодички, і зовсім молоді матусі. Ліричною увертюрою свята став фонограмний запис зворушливої пісні «Я дякую тобі, мамо». І відразу після привітання ведучої на сцену вибігли чарівні малюки, які пристрасно читали своїм ненькам дитячі поезії. Всім матерям України присвятила пісню «Посіяла літа-літечка» Алла Войтюк. А Галина Ткачук подарувала жінкам вірш земляка Руслана Литвинчука. На святковому концерті згадали і тих мужніх матерів, які в часи воєнних лихоліть чекали синів із фронтів. І полилася над залою пісня «А мати жде» у виконанні Руслани Храпчук. Слухати цю пісню без сліз було неможливо.
Та яке свято без жарту, веселощів та сміху? У запальному танці «Василина» була своя родзинка, бо ролі бравих козаків виконували дівчата, а у Василинку перевтілився Владислав Бортнюк. Усіх розсмішила сценка «Бабусі», де образи бубнівських бабусь блискуче виконали юнаки села. Дотепними гуморесками Павла Глазового звеселив Руслан Храпчун. Вишуканою і навіть поетичною видалася сценка-танець «А ми удвох в одне дівча закохані», в якій неперевершено зіграли ролі дами і кавалерів Саша Денисюк, Андрій Шелест та Вадим Мазур.
На завершення всі учасники концерту і глядачі виконали гімн української матері – безсмертну «Чорнобривців насіяла мати».
Свято матері у Бубнові не тільки подарувало естетичну насолоду, стало відчутно, що народ повертається до свого одвічного коріння, до витоків національних цінностей, серед яких на першому плані завжди були людяність, любов до життя, до праці, до майбутнього. І джерелом цих цінностей завжди була Мати. Добре, що люди в селі знову повертаються до клубів та будинків культури, до своєї народної культури. В цьому, безперечно, велика заслуга невтомних і творчих завідуючих сільськими БК і керівників та учасників художньої самодіяльності. А слава про самодіяльний бубнівський колектив, який очолюють Леся Степанюк та Віта Баранович, давно вийшла за межі села.
Зауважу, єдиним прикрим моментом свята стало те, що щире запрошення працівників культури Бубнова проігнорувало керівництво Зимнівської ОТГ. Жодного представника сільської ради на святі не було.
Антоніна Булавіна, с. Бубнів, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі