У Бубнові локомотив збив маленьку дитину

За офіційною інформацією Львівської залізниці, 19 серпня на зупиночному пункті Бубнів перегону Іваничі–Володимир-Волинський під колеса одиночного локомотива потрапила дитина віком близько 2-х років, яка сиділа на колії. На цій ділянці обмежена видимість, тож машиніст не побачив малюка, а отримані травми виявились несумісними з життям.
Про деякі подробиці трагедії повідомив бубнівський сільський голова Олександр Романюк:
-Цей жахливий випадок стався в обідню пору. Хлопчика звали Амір. Дитина з багатодітної сім’ї ромів, яка у Бубнові проживає недавно і без реєстрації. Помешкання, де оселилася родина, знаходиться поряд із залізничною станцією, а відстань від хвіртки до колії не більше двох метрів, - розповів Олександр Петрович.
За його словами, колись це був Будинок залізничників, який слугував житлом для працівників залізниці, де їм виділяли квартири. Сім’я, що приватизувала одну з квартир, дозволила проживати в ній ромам. Мабуть, це помешкання обрали невипадково, адже раніше там жили батьки одного з подружньої пари, які потім кудись виїхали.
Як могло статися таке нещастя, ніхто пояснити не може. Кажуть, що у цей час на подвір’ї знаходилося декілька людей – і діти, і дорослі. Але ніхто не бачив, як маленький Амір вийшов за хвіртку.
Навряд чи дитина сиділа на колії, як повідомляють залізничники. Якби було так, то від хлопчика не залишилося б живого місця, бо локомотив рухався з немалою швидкістю. Але після наїзду Амір був ще живий. Рідні повезли дитину в лікарню. На жаль, врятувати хлопчика не вдалося – дорогою він помер. У сім’ї залишилося троє неповнолітніх дівчаток.
Міла Сергєєва, с.Бубнів, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі