У Благодатному встановлять тарифи на послуги з вивезення сміття

У Благодатному встановлять тарифи на послуги з вивезення сміття
У Благодатному встановлять тарифи на послуги з вивезення сміття

Виконавець послуг із вивезення побутових відходів на території селища Благодатне попереджає споживачів про намір встановлення тарифу на вивезення сміття.
Загальний розмір планового тарифу на збирання та перевезення твердих побутових відходів – 82,41 грн/м куб. для всіх споживачів послуг, повідомляють на сайті міської ради Нововолинська.
Вивезення побутових відходів відбувається за графіком виконавця.
Причини підвищення тарифу: зміни в законодавчій базі та підвищення мінімальної заробітної плати, зростання ціни на паливно-мастильні матеріали, збільшення ціни на автозапчастини, витрати матеріально-технічного забезпечення, тарифи на електроенергію, збільшення витрат на послуги Укрпошти.
Коригування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів проводилось у травні 2019-го року згідно з рішенням виконавчого комітету Благодатної селищної ради. У структуру чинного тарифу були закладені показники, які змінилися протягом 2019-2021 років. У зв’язку з цим чинні тарифи на послуги з вивезення побутових відходів є збитковими та не відшкодовують витрати, необхідні для здійснення підприємницької діяльності.
Як зазначають, зауваження та пропозиції приймаються за адресою: проспект Дружби, 27, м.Нововолинськ, 45400 (Виконавчий комітет Нововолинської міської ради).
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: