У бійців знову міцними стануть нерви

Реанімобіль, завантажений коробками з «Нервіплексом», приїхав у Луцький військовий госпіталь. А там провідний хірург, начальник госпіталю Олександр Миколайович Хоменко……. сказав: «Гріх не прийняти». І пацієнти, що могли вільно ходити, взялися розвантажувати автомобіль.
«Нервіплекс» – препарат для лікування неврологічних порушень, спричинених дефіцитом вітамінів групи В. За словами хірурга, ці ліки є дуже ефективними при лікуванні хвороб нервової системи, які супроводжують майже кожного бійця внаслідок мінно-вибухових травм.
Медикаменти, як благодійна допомога з Києва, дісталися бійцю-«айдарівцю» Олександру Кролюку. За сприяння громадських активістів Костянтина Зінкевича та Олексія Панасюка, ліки привезли у Володимир-Волинський, а вже звідси їх волонтери особисто доправили в Луцьк. Там допомогу радо зустріли ще й поділилися втішною звісткою: привезених медикаментів вистачить, щоб поділитися з рівненським госпіталем.
До речі, німецьких реанімобілів два. Один з них, наповнений новітнім медичним устаткуванням, зараз «служить» у зоні АТО. Другий – волонтери передадуть у користування місцевій 14-ій ОМБр. Із настанням в Україні миру обидва автомобілі працюватимуть для потреб володимирських військовиків.
Кристина Павлюк, м.Луцьк

Розділ новин: 

Коментарі