У 40-х роках минулого століття військові знаходилися у кращому становищі, ніж зараз

2 вересня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста, на якій подякував усім, хто долучився до підготовки навчальних закладів міста до нового навчального року, зазначивши, що потрібно забезпечити якісний навчальний процес і харчування школярів, безпеку перебування учнів у школах. Основним завданням на сьогодні, за його словами, є підготовка господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період, адже взимку нас чекають серйозні випробування. Комісія повинна перевірити стан готовності кожного будинку до зими і видати відповідний акт готовності. Потрібно економити енергоносії, адже світло буде відключатися за графіком, який розробляється, та воду, бо її витрачаємо дуже багато.
Також на нараді йшлося про уважне ставлення до сімей загиблих учасників АТО, за кожною з яких закріплені заступники міського голови, а також про використання коштів з бюджету розвитку. Заступник міського голови – секретар міської ради звернувся до посадовців із проханням щодо надання допомоги теплим одягом військовим, які перебувають у зоні АТО. Після наради міський голова провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, Ви днями повернулися із поїздки на схід до військових 51-ої ОМБр. Які Ваші враження від побаченого?
-Так, я разом із депутатом міської ради Русланом Морозом і священиком Миколою Гінайлом їздив у зону АТО, де дислокуються наші земляки, зустрівся з особовим складом нашої бригади. Біда, яка недавно прийшла на Волинь, мова йде про двадцятьох загиблих нашої військової частини за офіційно підтвердженою інформацією, вимагала прибути туди, вислухати проблеми, подивитися на потреби наших хлопців. Ми завезли їм одяг, взуття, натільну білизну. Дуже дякую усім підприємцям, які долучилися до допомоги військовим. Обстановка у військових дуже складна. Є нестача матеріально-технічної бази, вони у такому стані – ніби то тракторна бригада радянських часів. Здається, у сорокових роках становище було кращим. Моральний дух вояків пригнічений, вони виснажені. Бригаду потрібно чимскоріше вивести на передислокацію, провести ротацію, дати їм хоча б 1-2 місяці відпочинку вдома.
-Деякими Інтернет-виданнями поширюється інформація, нібито Ви плануєте балотуватися у депутати Верховної Ради. Чи це правда?
-Якщо мене покличе політична сила, то я не відмовлюся. Мені дуже шкода нашу громаду, адже якось так складається, що депутати, які потрапляють у Верховну Раду від нашої місцевості, не дбають про інтереси жителів міста. Я зараз не кажу про теперішнього депутата, а взагалі так складається уже давно.
-Жителі міста скаржаться на те, що ввечері дуже пізно вмикають вуличне освітлення – тоді, коли вже темно.
-Я обов’язково дам розпорядження, щоб світло вмикали раніше. Безумовно, треба економити, Але будемо це робити по-іншому. Можливо, вимикати на певний час вночі, зважаючи на години відправлення поїздів із залізничного вокзалу.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі