У 14-ій ОМБр відбулися змагання з гирьового спорту

2 лютого у 14-ій ОМБр оперативного командування «Захід» відбулися змагання з гирьового спорту на першість військової частини, - повідомляє прес-служба бригади.
Учасники та учасниці турніру змагалися у різних вагових категоріях і справу мали з гирями різної ваги: чоловіки «тягали» 24-кілограмові, представниці прекрасної статі – 16-кілограмові. За підсумками докладених зусиль та набраних балів, переможцем змагань у ваговій категорії до 63 кг серед чоловіків став Олександр Лисун, у ваговій категорії до 68 кг – Іван Багатенко, до 73 кг – Богдан Кінчак, до 78 – Ігор Скучинський, до 85 – Максим Панасенков, до 95 кг – Василь Кошманюк, і серед «важковиків», у категорії понад 95 кг, найсильнішим був Аміран Хорава. А серед дівчат беззаперечною переможницею змагань стала Світлана Лавренюк, піднявши гирю в ривку 51 раз, і неабияк вразивши силою і вправністю учасників турніру, вболівальників та суддів.
Переможці змагань були нагороджені грамотами командира 14-ої ОМБр і незабаром відстоюватимуть спортивну честь військової частини на турнірі з гирьового спорту на першість оперативного командування «Захід».

Розділ новин: 

Коментарі