ТзОВ «Гербор-Холдінг» відзначило 22-у річницю з часу заснування

ТзОВ «Гербор-Холдінг» – одне з найбільших підприємств в Україні з виробництва меблів, засноване 11 грудня 1995 року і вже 22 роки успішно працює на ринку. За період своєї діяльності товариство стало добре відомим не лише на теренах нашої країни, а й далеко за її межами.
Як зазначив керівник підприємства Олег Борбелюк, свій черговий день народження «Гербор-Холдінг» зустрів із шаленими здобутками. Сьогодні володимир-волинські меблі експортуються у 29 країн світу, в тому числі у держави Західної Європи і навіть в Саудівську Аравію, де також є затребуваними. Тож зайве говорити про якість продукції, яка відповідає міжнародним стандартам.
Разом з тим підприємство повністю не розкрило свій потенціал.
-Через ставлення держави до бізнесу, яке маємо сьогодні, ми, на жаль, не можемо вийти на ті об’єми виробництва, на яких нещодавно були. Гальмує розвиток ціла низка чинників: валютні коливання, низька купівельна спроможність населення в нашій країні, відтік кваліфікованих кадрів за кордон та інші, - каже Олег Васильович.
Але Олег Борбелюк не втрачає оптимізму. Своїх партнерів по бізнесу він закликає триматися, бо впевнений, що незабаром настануть кращі часи. Колективу підприємства дякує за плідну роботу. А жителям Володимира радить пишатися своїм містом і робити все можливе для того, аби воно стало найкращим у світі.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі