Тяжкохворий володимирчанин потребує допомоги на лікування

Публікації

До журналістів звернулася Олена Могилевська із Володимира-Волинського з проханням допомогти зібрати кошти на лікування її батька.
Вперше хвороба дала про себе знати 20 лютого 2019 року, коли Василь Могилевський відчув сильну біль в ногах та оніміння. Тоді звернулись в лікарню за місцем проживання, де пройшов курс лікування у невропатолога без позитивної динаміки.
Вже при обстеженні на МРТ у Луцьку було виявлено множинне враження спинного мозку, з діагнозом лімфома. Далі проводилися додаткові обстеження в Інституті нейрохірургії Києві, де отримали рекомендації щодо операції шийного відділу хребта з метою видалення пухлини та взяття матеріалу для подальшого обстеження.
“За час обстеження перестали функціонувати ноги (10 березня по 5 квітня). Операція була проведена 5 квітня у Волинській обласній клінічній лікарні. Повністю видалити пухлину не вдалося. Через 10 днів після операції перестали функціонувати руки. “Після отримання даних з лабораторії виставлений діагноз Епендимома спинного мозку шийного, грудного та поперекового відділів хребта”, – розповідає донька.
Після встановлення діагнозу проведена променева терапія у вигляді 12 фракцій (онкодиспансер м.Луцьк), та паралельно проведений перший курс хіміотерапії препаратом Темозоломід 250 мг (вартість препарату в межах 10-15 тис. грн за один курс).
“Поки що рекомендовано 8 курсів хіміотерапії. Препарат Темозоломід з найвищою дозою 250 мг діє на пухлини нервової системи, призупиняючи їхній ріст. На даний час подані документи до онкоклініки Св.Луки у м. Брюссель, де проводяться консультації щодо госпіталізації і подальшого лікування батька в Бельгії. Батько багато років поспіль працював масажистом, займався мануальною терапією, з них 8 років пропрацював у Володимир-Волинській школі-інтернаті для дітей сиріт. Все своє свідоме життя присвятив улюбленій роботі, в якій переймався особисто кожним пацієнтом, проводив прийоми навіть в позаробочий час вдома. Навіть в останні дні, коли ще міг ходити і опирався на палицю, не відмовляв своїм пацієнтам в допомозі,” – додала донька.
Для того, щоб допомогти у лікуванні, рідні просять надсилати посильну грошову підтримку. Контактні дані: Дочка: Смерічка Олена Василівна +38 063 66 87 909, Приватбанк 5168 7422 2791 0605.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський
Конкурс журналістських матеріалів «Поспішаймо творити добро!» ініційований Благодійним фондом Олександра Шевченка та Українським журналістським фондом.

Розділ новин: 

Коментарі