Творчі звіти аматорських колективів району тривають

У клубних установах району надалі проходять творчі звіти колективів аматорського мистецтва та окремих виконавців, присвячені 25-й річниці незалежності України. 9 травня такі заходи відбулися в будинках культури сіл Березовичі та Селець.
«Моя країно, ти моя молитво». Під такою назвою пройшов творчий звіт у березовичівській клубній установі, до якої завітало чимало глядачів. Серед них були і високоповажні гості: голова РДА Наталія Василець, помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокач, директор РБК Людмила Оцалюк, методист І категорії РБК Тетяна Гуз. Розпочалася концертна програма прологом «Молитва про Україну», який представили учасниці гуртка художнього слова. Пролог завершився піснею «Через поле України» у виконанні жіночої вокальної групи «Мелодія» (керівник Світлана Терьохіна, акомпаніатор Віктор Тарасюк). У програмі творчого звіту була висвітлена історія України від козацтва до подій, які відбуваються в нашій державі сьогодні. Вдало підібрані тексти ведучих гармонійно поєднувалися з виступами аматорських колективів. Теплими та щирими оплесками глядачі нагороджували усіх аматорів сцени: дитячий хореографічний колектив (керівник Оксана Лещук-Янчук), фольклорний колектив «Скарбниця» (керівник Світлана Терьохіна), сімейний колектив Доюків, тріо у складі Світлани Терьохіної, Сергія Юхна та Галини Паламарчук, дитячу вокальну групу (солістка Ванда Вігіринська), дует у складі Юлії та Яни Шумчук, дует у складі Галини Паламарчук та Світлани Терьохіної. Виступ Віти Паламарчук в образі Матері викликав сльози та щем у серці кожного присутнього у залі.
По закінченню творчого звіту зі словами вдячності виступили голова РДА Наталія Василець, сільський голова Юрій Ковальчук та директор РБК Людмила Оцалюк. Вони висловили вдячність аматорам сцени за хороший рівень підготовки колективів та окремих виконавців. Слова вдячності були висловлені директору БК с.Березовичі Галині Паламарчук, художньому керівнику Світлані Терьохіній, керівнику танцювального колективу Оксані Лещук-Янчук та завідуючій бібліотекою-філією Тамарі Авраменко.
Творчий звіт БК с.Селець під назвою «Пісня серця й музика душі – тобі, народе вільний» пройшов на високому рівні. Глядачам та комісії були представлені усі жанри мистецтва, починаючи від пісні й закінчуючи флешмобом. Розпочала захід дитяча вокальна група «Вишиванка» (керівник Віталія Литвинчук), яка своїм виконанням пісень вразила всіх у залі, за що і була нагороджена щирими оплесками. Глядачі були у захваті також від віршів Тетяни Дмитрук, які прочитала автор. Ці поезії про перемогу у війні та нашу неньку – Україну зачепили серця кожного. Звичайно ж, не оминули своїми вдячними оплесками солістів Орисю Литвинчук і Олександра Уліту, Інну Кіквідзе з віршем Т.Г.Шевченка, сімейний дует Віталії та Орисі Литвинчуків, жіночу вокальну групу «Первоцвіт», Яну Горбунову, що прочитала вірш «Повертайся живим», а також солістку Вікторію Місюк.
Дуже вразив комедійно-розмовний номер «Параска і Палажка». Дві маленькі акторки гарно зіграли ролі двох кумась, що постійно сваряться. Зал просто заходився від сміху. Шалені оплески отримали найменшенькі – дитячий фольклорний колектив «Дзвіночки» за хороше звучання пісень, під час виконання яких навіть танцювали. Завершили творчий звіт флешмобом. Надзвичайна ритмічність та злагодженість, веселий настрій та позитивна пісня викликали бурхливі оплески у залі.
По завершенню творчого звіту аматорам сцени висловив вдячність староста с.Селець Анатолій Матвіюк. Особлива вдячність була адресована директору БК с.Селець Олександру Уліті.
Дмитро Терьохін, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі