Туалет у сервісній зоні Устилуга не буде закритий

Вбиральня у сервісній зоні в Устилузі збиткова, а «культура» людей вражає ходінням до вітру повз туалет.
Новина про те, що у пункті пропуску «Устилуг» закривають єдину громадську вбиральню, швидко розлетілася у ЗМІ в Інтернеті. Голова Устилузької міської ради Віктор Поліщук підтвердив, що туалет не закриють, хоча він і збитковий.
-Сервісну зону обслуговує наше ВУЖКГ. Там працевлаштовано п’ятеро людей. Це прибиральниця, яка прибирає сервісну зону, і чотири працівники, що обслуговують туалет. За добу надходить 100 гривень від плати за користування туалетом. Тобто, ВУЖКГ несе збитки, адже треба давати мінімальну заробітну плату, а надходжень немає ніяких. Зараз черги як такої немає. Туалет працює цілодобово, окрім вихідних. У вихідні ключ від туалету лишається у страховиків. І якщо людям треба, то вони мають можливість взяти ключ і сходити до туалету. Але у зв’язку з тим, що черги практично немає і, як було озвучено губернатором, цього року має розбудовуватися сервісна зона від заправки «Окко» у бік П`ятидень, чотирьох людей, які працюють у сервісній зоні, попередили про скорочення. Але туалет не закривається, - каже Віктор Поліщук.
Віктор Ростиславович нарікає на те, що навіть у туалет, де плата три гривні, люди часто не йдуть, а справляють потреби за ним. Працівник змушений прибирати територію. Але знаходиться кілька розумників, які роздмухують проблему.
-Не можемо ми працювати у збиток. Ніякий господарник не буде вести такої діяльності та нести такі великі збитки, - підсумував Віктор Поліщук.
Ярослава Вознюк, м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі