Тривають активні роботи з підготовки до Дня міста

Щовівторкову нараду міськвиконкому з керівниками відділів, яка відбулася 12 липня, провів перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Він повідомив, що 15 липня відбудеться сесія міської ради, яка розглядатиме види об’єктів, котрі будуть реалізуватися у нашому місті. Наразі на території Володимира-Волинського працює 15 підрядних бригад. Завершено реконструкцію освітлення вулиці Данила Галицького, частково вулиць Устилузької та Луцької. Заасфальтовано 14 вулиць, планується ще 11. Тривають роботи з реконструкції системи опалення, зокрема у ДНЗ №8. Значні кошти для цього надав народний депутат Ігор Гузь. Планується реконструкція опалення 5-ої школи, завершено ремонт їдальні гімназії. У плані - роботи з ремонту будівлі на вулиці Устилузькій, 18. Надалі залишається проблемою завершення 44-квартирного будинку для військових на вулиці Академіка Глушкова. Кошти виділені, але ще досі не оголошені тендерні процедури. Пояснюється це тим, що в Міністерстві оборони ще не призначено людину, яка займається тендерними питаннями.
Виділяються кошти на охорону здоров’я. В області планується 4 медичні округи. Володимир-Волинський у це число не потрапив. Міська рада, депутатський корпус і міський голова особисто відстоюють думку про те, що наше місто має право на свій округ. У нас три військові частини, близькість прикордонної зони, велика кількість населення у приміських селах, а тому власний медичний округ просто необхідний.
19 липня служба автомобільних доріг проведе тендер щодо ремонту вулиці Ковельської. Проводиться активна робота зі створення ОСББ. Жителям міста пропонується два варіанти: або створювати ОСББ, або реформувати ЖЕКи в управляючу контору. У 15 будинках міста замінюється система водо- та електропостачання, водовідведення.
Ярослав Матвійчук висловив вдячність ЖЕКу та КП «Полігон» за велику роботу з підготовки до Дня міста, а саме: належне впорядкування вулиць, парків, тротуарів, облаштування міського пляжу. Є проект із покращення зони відпочинку, укріплення берегів річки Луги.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі