Триває оздоровлення наших захисників, надано дозвіл на розробку проекту благоустрою

Як повідомили в управлінні соціального захисту населення, у них на обліку перебуває 594 учасники бойових дій, які брали участь в АТО, 24 інваліди війни, які отримали інвалідність, пов’язану з участю в АТО, та 18 сімей загиблих військовослужбовців учасників АТО.
На оздоровлення учасників бойових дій АТО виділено 151,2тис.грн. На дану суму можна закупити 24 путівки. Оздоровлено 5 учасників бойових дій АТО, 6 учасників бойових дій АТО на даний час отримують санаторно-курортне лікування. Укладено ще 5 договорів із санаторіями на оздоровлення даної категорії громадян та отримано 8 гарантійних листів на санаторно-курортне лікування на період з жовтня по грудень 2017 року. Спеціалістами управління замовлено додаткові кошти на оздоровлення трьох учасників бойових дій АТО на загальну суму 18900грн
Рішенням міської ради надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво 13 родинам загиблих військовослужбовців, у т.ч. 13 сімей отримали свідоцтво на право власності. Також з приводу виділення земельних ділянок для будівництва, обслуговування житлових будівель та споруд звернулося 657 учасників бойових дій, які брали участь у зоні проведення АТО, та отримано 77 заяв для індивідуального садівництва. З них 221 особі надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво, 125 проектів землеустрою затверджено рішенням сесії міської ради та передано земельних ділянок у власність.
Для підтримки 13 родин із числа військовослужбовців, учасників бойових дій, які перебували у зоні проведення антитерористичної операції, з місцевого бюджету у січні-вересні було виділено одноразову грошову допомогу на загальну суму 12, 4тис.грн.
На вирішення невідкладних матеріально-побутових проблем 16 сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, з міського бюджету надано матеріальну допомогу на загальну суму 80тис.грн.
Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб виплачена сім’ї Смірнових, є рішення про виплату 628 тисяч гривень родині Головіних.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі