Тріо «Переливи» запрошують на свята і ювілеї

Добробут та становлення села, на мою думку, залежить не лише від благоустрою, від його господарського розвитку, але й від того, наскільки активні, талановиті люди живуть у ньому. Такі, я переконана, є у кожному селі. Та сьогодні розповідь про оваднівський співочий ансамбль.
Уже давно притихли та вгомонилися суперечки навколо такого цікавого і потрібного дійства, як «Битва талантів», що відбувався у районі в першій половині року. Серед учасників цього конкурсу було і створене декілька років тому тріо «Переливи» у складі Людмили Каркушевської, Галини Михалюк, Любові Книш. Виконавці не мають професійної освіти, але це не заважає їм звучати мелодійно і злагоджено. У фінальній частині «Битви талантів» вони виконали українську народну пісню в сучасній обробці «Туман яром». Її виконання потрібно почути, тому що розповісти про це важко. Людмила Каркушевська займається пошуком репертуару, цікавого музичного супроводу вже відомих творів. В ансамблі виконує партію альта. Мелодійності звучанню надає сопрано Галини Михалюк та бас Любові Книш. Аматори сцени разом не лише співають. Вони працюють в Оваднівському професійному ліцеї: одна – викладачем, друга – керівником гуртка, третя – вихователем гуртожитку. Їх об’єднує любов до дітей та пісні.
-У нашому навчальному закладі здобувають освіту та спеціальність діти здебільшого з сімей середнього класу, - розповідає вихователь Любов Книш. – Але дуже часто доводиться працювати з дітьми складними, позбавленими батьківської любові, тому виховуємо їх власним прикладом, залучаючи до участі у гуртках.
Варто зазначити, що концерти, які відбуваються у сільському будинку культури, не обходяться без участі тріо. Колектив почали запрошувати на корпоративи, ювілеї та свята. Нещодавно вони побували з вітаннями на урочистостях з нагоди п’ятдесятиріччя у сусідньому Ковелі.
-Такого роду виступ вимагає не лише виконання пісень, а й режисури та декламування, - пояснює Галина Михалюк.
Саме вона складає сценарії привітань ліричного, романтичного, гумористично-саркастичного змісту. А ще ця жінка – акторка і пародистка, тому виступи цього колективу завжди цікаві й додають хорошого настрою. Тож побажаймо їм творчого натхнення, нових запрошень та композиційного звучання.
Марія Нагурнік, с. Овадне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі