«Треба зменшувати податковий борг і думати про поповнення міської казни»

Зауважив міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков на черговому засіданні виконкому, яке відбулося 19 січня.
Спочатку начальник фінансового управління міськвиконкому Галина Бурочук ознайомила присутніх із підсумками виконання бюджету міста за 2016 рік. Його було виконано на 103,8 відсотка до затверджених призначень. Власні надходження міської казни склали 105млн.грн., 3,9 мільйона отримано додатково. В цілому бюджет міста, за словами пані Бурочук, перевиконано на 26,8млн.грн. Перевиконання селищного бюджету – майже 80тис.грн. Порівняно з минулим роком доходи загального фонду міського бюджету збільшилися на 27,2млн.грн., або майже на 135 відсотків. За моніторингом виконання місцевих бюджетів і динамікою надходжень до річних призначень Нововолинськ – четвертий серед міст області.
«За рахунок перевиконання бюджету в кінці минулого року тільки на медицину було додатково виділено 10 мільйонів, а на освіту – 12, хоча й тут є певний негатив – більше 3-х мільйонів податкового боргу. Тому в поточному році треба зменшувати його накопичення і думати про поповнення міської казни. Вимагаю, щоб у нинішньому році ми спрацювали ще краще, аби отримати більші здобутки», - зазначив, підсумовуючи сказане, міський голова.
Далі члени виконкому заслухали доповідь військового комісара Олександра Плужніка, який підсумував результати військового обліку, бронювання військовозобов’язаних і виконання військово-транспортного обов’язку на території Нововолинська і селища Благодатне у 2016-му році та окреслив основні завдання військкомату на 2017-й. Виконком розглянув матеріали, надані громадською комісією з житлово-побутових питань, та затвердив новий склад спостережної комісії. Більше 10 питань порядку денного стосувалися захисту прав та інтересів неповнолітніх.
Валентина Савчук, м.Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі