Тетяна Борис має намір співпрацювати з любителями хендмейду

Хоч на вулиці й календарна зима, та люди не забувають дарувати один одному квіти. «Ми раді, що до нас навідуються», - каже Тетяна Борис – власниця квіткової крамниці «Фан-фан тюльпан», що на вул.Ковельській, 209.
Підбиваючи підсумки десяти років підприємницької діяльності, жінка ділиться деякими планами на майбутнє. Цілком можливо, що невдовзі «Фан-фан тюльпан» розширить свій асортимент. Уже зараз на полицях можна помітити картини, які, до речі, Тетяна Петрівна вишила бісером сама.
-У мене виникло бажання, щоб у нашому місті з’явилася крамничка, де є роботи, виготовлені своїми руками. Зараз це дуже поширено, і не тільки тому, що модно. Люди кожен день працюють, виконуючи монотонну роботу, яка втомлює і відбирає оптимізм. Негативу додає і ситуація на сході. Тому є потреба реалізувати своє внутрішнє, віднайшовши таким чином гармонію. Люди рятуються творчістю. Я не можу дивитися без сліз, як хворі діти роблять щось своїми руками. Наприклад, усіх зворушила історія про онкохворого хлопчика, який разом з мамою робив сніговички.
Ціни на хендмейд високі, тому що дорогі самі матеріали. А ось свого часу майстри зазвичай не шкодують. Тетяна Петрівна каже, що в її вишитих картинах найдорожче – дерев’яні рамки, які й «з’їдають» основну вартість виробу.
Власниця квіткової крамниці також хоче бачити на прилавку вироби з соломки, дерева, тому запрошує майстрів міста та району до співпраці. Такі люди не завжди можуть реалізувати плоди своєї творчості, тим часом як покупця завжди цікавили оригінальні речі, впевнена Тетяна Борис. Потрібно побудувати місток між першими і другими.
Та на цьому ідеї Тетяни Борис не закінчуються. У наступному 2016-му році жінка планує відкрити майстерню, де охочі змогли б зайнятися ручною працею. «Мені дуже подобаються маленькі меблі, будиночки, розміром із сірниковий коробок. Цікаво, чи знайшовся б майстер такої справи у Володимирі. Наш магазин має пряме відношення до декорування, але квітами все не обмежується. Тим паче потрібно прищеплювати дітям любов до праці, а ще дисципліну, зосередженість. Можливо, потім діти також пробуватимуть продавати свої роботи в магазині», - каже вона.
Жителям міста Тетяна Борис побажала, щоб наступний рік став кращим для усіх. «Будь-які економічні кризи можна пережити, а ось війна калічить життя людей. Сподіваюся, наступного року негаразди для України закінчаться, і люди матимуть бажання зайнятися відновленням духовних цінностей. Бажаю всім міцного здоров’я! Хай життя буде квітучим, а для цього даруйте один одному квіти як символ кохання, вірності, пам’яті», - сказала вона.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі