Термін прийому документів на участь у громадській раді при РДА продовжено до 31 жовтня

Як уже повідомлялося, у зв’язку із завершенням повноважень громадської ради (ГР) при Володимир-Волинській РДА, було створено ініціативну групу з формування нового складу цього дорадчого органу. Інститутам громадянського суспільства (громадським, профспілковим, релігійним організаціям та ЗМІ) пропонувалося делегувати своїх представників у громадську раду. Оголошений термін прийому документів від претендентів завершився 10 жовтня. Але у встановлений час лише 7 громадських організацій заявили про своє бажання взяти участь у роботі ГР району. Ініціативна група на зборах, які відбулися 10 жовтня, вирішила, що такої кількості потенційних членів занадто мало для повноцінної діяльності. Хотілося б, аби в раді були представники профспілок медичних, освітніх закладів та духовенства. Отже, було продовжено термін прийому документів до 31 жовтня.
За додатковою інформацією щодо подання заяв на участь у роботі ініціативної групи та переліку необхідних документів на участь в установчих зборах звертайтеся до відповідальної особи Дзядука Олександра Васильовича за тел. 096-40-53-306, 093-43-51-947;  e-mail: [email protected],  або до членів ініціативної групи під час прийому документів.
Прийом документів здійснюється щоденно, крім вихідних, в юридичному відділі Володимир-Волинської РДА (каб. №9, 2 поверх).
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі