Театр Володимир-Волинського РБК «Відродження» завоював Гран-прі та три призові місця на Всеукраїнському фестивалі

Упродовж 5-6 травня в м.Клевань проходив Всеукраїнський фестиваль «Злата Фест. Золоті таланти України», в якому за результатами попереднього конкурсного відбору взяли участь понад 70 колективів з усіх регіонів України. Володимир-Волинський на ньому представляв народний аматорський театр районного будинку культури «Відродження» ім. Богдана Берези, режисером та керівником якого є Олена Шарко.
За інформацією, наданою актором-аматором театру Андрієм Шарком, володимирчани зуміли не тільки проявити свою майстерність, а й завоювати прихильність журі та глядачів, посівши перше місце та отримавши найвищу нагороду – Гран-прі фестивалю. Наші театрали представили журі та глядачам уривок в сучасному форматі п’єси «Наталка-Полтавка», в якому зіграли ролі Олена та Андрій Шарко; уривок з вистави «За двома зайцями» (Олена Шарко та Анжела Потапова); монолог «Жінко, чого Ви плачете?» та уривок з поеми «Давня казка» у виконанні Анжели Потапової; уривок з поеми «Відьма» Тараса Шевченка та «Лист солдату», які майстерно прочитала Оксана Трикуш; Яна Роман чуттєво заспівала композиції «Не плачте, мамо!» та «Сам собі країна»; віршовані рядки «Прости, солдате» та «Псалми – розмова з Богом» під музичний супровід блискавично представила Олена Шарко.
Спочатку журі вагалося, адже пророкувало перемогу головному конкуренту театру «Відродження» – театральному колективу з Рівного, який нещодавно у Нью-Йорку завоював призове місце в конкурсі акторської майстерності. Проте після виступу Олени Шарко та її виконання «Псалмів – розмови з Богом» сумніви розвіялися. Талант пані Олени нікого не залишив байдужим. У багатьох поціновувачів мистецтва виступили сльози на очах, і вони скандували: «Молодець!», «Браво!»
Отже, настав хвилюючий час оголошення підсумків. Нагороди чекали на акторів у 18-ти номінаціях. Так перше місце у номінації «Акторська майстерність» отримала Анжела Потапова, друге в номінації «Вокал» посіла Яна Роман, а третє в номінації «Дебют» дісталось Оксані Трикуш. Керівнику театру Олені Шарко вручили найвищу нагороду фестивалю – Гран-прі за досягнення її колективу.
Повертаючись додому, наші переможці заїхали в Луцьк та вшанували біля пам’ятної дошки Богдана Степановича Березу – засновника і першого режисера театру Володимир-Волинського РБК, ім’я якого сьогодні носить колектив.
Отримавши найвище визнання в Україні, наші актори не збираються відпочивати на лаврах. Театр у відповідь на запрошення планує взяти участь у Міжнародному фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена – 2018», який проходитиме з 21 червня по 3 липня у м. Очаків. А в найближчих творчих планах колективу – підготувати виставу (назва якої поки що тримається в таємниці) і постаратися винести її на суд глядачів до 4 грудня – дня пам’яті Богдана Берези. Що ж, можна тільки побажати театру подальших успіхів на творчій ниві, вдячних глядачів та нових прем’єр.
Користуючись нагодою, творчий колектив народного аматорського театру «Відродження» щиро дякує Володимиру Савчуку – за фінансову підтримку та Роману Гуку і Олегу Свідерському – за сприяння в організації поїздки.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі