експедиторка

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн
На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн

Колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомили про підозру у розтраті понад 2 млн грн бюджетних коштів. 
Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.