Тамара Лещук: «Усіх, кому небайдужа доля країни, запрошуємо у запасний добровольчий батальйон»

У зв’язку із ситуацією, що склалася в країні, у місті Володимирі-Волинському та районі усіх охочих стати на захист східних рубежів рідної Батьківщини кличуть у Третій запасний батальйон Добровольчого українського корпусу (ДУК).
У лавах цього добровільного воєнізованого об’єднання громадян здійснюється мобілізація, навчання, тренування, забезпечення добровольців та активістів «Правого сектора», які зголосилися їхати відстоювати суверенність нашої країни.
За словами очільника ГО «Правий сектор» Володимирщини Тамари Лещук, добровольців у Третій батальйон ДУКу набирають вже упродовж місяця в кожному регіоні країни. Основний склад добровольців зараз перебуває безпосередньо в зоні АТО і веде бойові дії на сході.
Чисельність охочих стати на захист неньки-країни необмежена. Головними вимогами до них є насамперед можливість бути достойними людьми, які без боязні і страху захищатимуть Вітчизну.
Таким чином, усіх тих, кого тривожать болі України, кому небайдужа доля рідного краю та порядків у ньому, сильних тілом та духом осіб, готових відновлювати рідну країну, з нетерпінням чекають в центральному офісі ГО «Правий сектор» у Володимирі-Волинському за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 29 (тел. 063-54-66-001).
Зголоситися до лав нового підрозділу можна також за номером телефону 093-65-77-307.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі