«Такий захід повинен стати культурною фішкою нашого міста»

Враженнями від балу «Кришталева туфелька» поділився заступник міського голови секретар міськради Олег Свідерський:
-Олеже Миколайовичу, Ви сьогодні відкрили нове свято у культурному житті Володимира. Що можете сказати з цього приводу?
-Свято дійсно викликає майже казкове враження. Володимир-Волинський є провінційним містом, але щороку в культурному житті міста з’являється щось нове. Та скажу без перебільшення, що такого свята, як цей новорічно-різдвяний бал, ще не було. Можливо, колись у княжу епоху проводились подібні свята, але в наш час такий захід сприймається як унікальний. Я впевнений, що такий бал повинен проводитися щорічно, і мрію про те, щоб наступного року він зібрав більше людей і я сам прийшов сюди разом з дружиною та дітьми.
-Так склалося історично, що наше славне місто завжди було центром культурного життя регіону. Тут були свої мудрі традиції святкування. Чи не вважаєте Ви, що ці традиції слід повернути в наше життя?
-З цього питання я не можу говорити однозначно, бо не дуже добре обізнаний з давніми традиціями Володимирщини. В одному маю впевненість: ці традиції передусім сприяли культурі спілкування між людьми, а це саме те, що нам сьогодні потрібно, особливо молоді. Бали – це не лише естетична насолода. На такому заході можна і відпочити, і насолодитися гарними мелодіями, і навчитися мистецтва танцю, а головне – знайти нових друзів, поспілкуватися на цікаві теми. Погодьмося, що саме на таких заходах формується культура спілкування.
-Чи є у нашому місті хороші перспективи для того, щоб святкові бали стали традиційними?
-Звичайно, є, і я особисто за те, щоб такі заходи проводилися частіше і не лише на теренах КМЦ. Культурний розвиток міста включено в різноманітні проекти, над якими сьогодні працюємо. Ми маємо хорошу перспективу для залучення інвесторів, для відкриття нових робочих місць, зокрема нарешті вирішили питання з цукровим заводом. Сподіваємося, що це зменшить відтік людей з міста, а значить з’являться нові можливості для культурних заходів, у першу чергу для вечорів бального танцю. Такий захід, який проводиться сьогодні, повинен стати культурною фішкою нашого міста.

Розділ новин: 

Коментарі