У Нововолинську вшанували загиблих медиків
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 11/07/2025 - 08:27Вперше в Україні 10 липня відзначають День вшанування загиблих медичних працівників.
Вперше в Україні 10 липня відзначають День вшанування загиблих медичних працівників.
На фасаді Нововолинського Центру дитячої та юнацької творчості з’явилися меморіальні дошки на честь двох героїв – Олександра Коберника та Юрія Чимериса, які працювали в закладі до початку повномасштабного вторгнення.
Сьогодні в межах домовленостей у Стамбулі відбувся черговий етап репатріаційних заходів. Україна отримала ще 1200 тіл, які, за твердженням російської сторони, належать українським громадянам, зокрема військовослужбовцям.
Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Тіла належать громадянам України, зокрема військовослужбовцям. Репатріація відбулася згідно з домовленостями у Стамбулі.
Про це йдеться у повідомленні Координаційного штабу.
У ніч проти неділі, 1 червня, у Брянській та Курській областях РФ обвалилися два мости.
Про це повідомляє російська служба ВВС, передає Укрінформ.
Сьогодні у Павлівській громаді відбулись пам’ятні заходи, присвячені річницям загибелі двох захисників України — 11-ій річниці з дня загибелі військового Михайла Грицюка та третій річниці, відколи не стало Валерія Дякова.
Повідомляють на сайті громади.
У Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся захід, присвячений врученню пам’ятних кулонів «Батьківське серце».
Подія відбулась 20 травня, повідомили у фейсбуці міської ради.
Щонайменше 21 людина загинула внаслідок штормів і торнадо у двох американських штатах – Кентуккі та Міссурі.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Sky News.
Губернатор Кентуккі Енді Бешир підтвердив загибель 14 людей унаслідок торнадо та штормів.
15-го травня Володимирська громада прощатиметься одразу з двома Героями: сержантом Павлом Ковальчуком та старшим солдатом Віталієм Кузмяком.
Про це повідомив Ігор Пальонка.
Інформація щодо похорону сержанта Павла Ковальчука
14-го травня кортеж «На щиті» прибуває у Володимирську громаду з тілами двох Захисників – Віталія Кузмяка та Павла Ковальчука.
Про це повідомляє голова громади Ігор Пальонка.
Мешканців просять орієнтовно о 13.20 год. створити коридор шани та гідно зустріти Героїв вулицями Луцька – Шпитальна (до моргу).