У Володимирській громаді дві довгожительки святкували 90-річчя
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 17/07/2024 - 12:40Із 90-річчя у Володимир-Волинській громаді привітали двох мешканок – Марію Петрук та Марію Мартиняк.
Із 90-річчя у Володимир-Волинській громаді привітали двох мешканок – Марію Петрук та Марію Мартиняк.
11-го липня між селами Ласків та Вощатин Володимирської громади на площі приблизно 0,8 га горіла суха трава.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС Волині.
Рятувальники ліквідували пожежу, поліція здійснює пошук винних громадян.
У Володимир-Волинській громаді не полишають планів облаштувати вітрові електростанції.
Про це під час брифінгу з представниками місцевих ЗМІ повідомив міський голова Ігор Пальонка, інформує Район.Володимир.
15 липня об 11.00 у парку Слов’янському у Володимирі біля пам’ятника князю Володимиру відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня Української Державності.
Про це інформують на сайті міста.
Чергове засідання комісії з соціальних питань відбулося 8 липня у Володимирській міській раді під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ірини Лошенюк.
27-го травня відбулося освячення пам’ятних дошок загиблим Героям, які встановили на фасаді ліцею села Суходоли Володимирської громади.
Олександр Власюк, Роман Филипенко – військовослужбовці, які загинули під час повномасштабного вторгнення. Щоб вшанувати їхній подвиг та назавжди закарбувати світлу пам’ять про Героїв на будівлі ліцею встановили меморіальні дошки.
6-го травня на другий день Великодня у Володимирській громаді привітали з днем народження рідних загиблих Героїв.
Спочатку привітали сина загиблого Героя Василя Спасьонова з 15-літтям, яке Гліб відзначав минулої суботи, повідомляють на сайті міста.
Мешканців Володимирської громади запрошують на чергове тренування за Програмою базової підготовки населення до національного спротиву, яке відбудеться 1-го травня у приміщенні культурно-мистецького центру.
У громаді Володимира облаштують нову місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення населення за майже 300 тис. грн.
Інформує інтернет-видання "Буг".
Відповідне рішення прийняли на засіданні позачергової сесії міської ради 26-го квітня.
Відбувся тренінг із ресурсів та інструментів місцевого економічного розвитку для 10 цільових громад Волинської області.